Velayet Davaları

Velayet Davaları, araştırma yaparken özellikle mahkeme aşamasında değerlendirilebilecek ve davanın lehinize sonuçlanmasında katkısı olabilecek delilleri uzman dedektiflerle bulmaktır.

Velayet Davaları

Boşanma, her evlilikte ortaya çıkabilecek bir durumdur. Bu durum bazen istenmeyen olayların da yaşanmasına neden olabilmektedir. Özellikle ortada çocuk söz konusu olduğu durumlarda her iki tarafta çocuğun kendisine verilmesini istemektedir. Boşanma aşamasında özellikle küçük yaştaki çocuklar annelerine verilmekte belirli bir yaşın üzerinde ki çocuklara ise kimde kalmak istedikleri uzman pedagoglar ile sorulmaktadır. Her iki durumda da çocuğun kendisinde kalmasını isteyen tarafın açtığı davalara ise “Velayet Davaları” denilmektedir.

Velayet Davaları Hizmetleri

Bu davalarda kişi, çocuğa sunacağı sosyal ve ekonomik imkanlardan bahsederek çocuğun geleceği açısından kendisinde kalmasını talep edebilir. Aynı zamanda karşı tarafta kalması durumunda çocuğun ciddi bir şekilde zarar görebileceğini de ortaya koyarak velayetin kendisine verilmesini de talep edebilmektedir. Bunun için özellikle mahkeme aşamasında ciddi ve somut deliller kullanması gerekmektedir. Bu aşamada profesyonel hizmet almak ise işinizi kolaylaştıracağı gibi ayrıca mahkemenin lehinize sonuçlanması konusunda da oldukça önemlidir.

Özel dedektif, velayet davaları gibi önemli konularda araştırma yaparken özellikle mahkeme aşamasında değerlendirilebilecek ve davanın lehinize sonuçlanmasında katkısı olabilecek delillerin peşinden gitmektedir. Bu deliller sayesinde çocuğun sizde kalması için ya da karşı taraftan alınarak size verilmesi için oldukça güçlü kanıtlar elde etmiş olacaksınız.

Öyle ki mahkeme sonucunun bu deliller ışığında sizin istediğiniz gibi sonuçlanması da kaçınılmaz olacaktır. Özel dedektiflerin yaptığı bu çalışmalar sonucunda çocuğunuza daha iyi bir gelecek temin etme fırsatını yakalamış olacaksınız.

 

İcra Araştırması

Dedektiflik araştırmaları ile icra konusunda yapacaklarınızı daha sağlam bir zemin üzerinde yapabileceksiniz.
Hizmeti İncele
 


Velayet Davaları Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


Velayet Davaları

Velayet Davaları

 

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır. Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır  

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/3ddf4a83a64856aecef222aeef98454a.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121