Teknik ve Sanal Takip

Teknik ve Sanal Takip

Teknik ve Sanal Takip, kişinin bulunduğu ortamı ve cep telefonlarını dinleyerek bilgi elde etmeye çalışmak ve bilgileri ele geçirmekle ilgili kapsamlı çalışmaları içermektedir.

Teknolojinin yaygın olarak kullanılması aynı zamanda araştırma konularının da daha kolay yapılabilmesi açısından yeni gelişmelerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Öyle ki teknik ve sanal takip olarak isimlendirebileceğimiz birçok unsurun hayatımızda yer almasına yardımcı olmuştur. Bu sayede insanlar bireysel olarak değil teknik ve sanal yollarla takip edilmekte ve bu kısımlardan elde edilen veriler farklı işlemler için rahatlıkla kullanılabilecektir.

Teknik ve sanal takip

Teknik ve sanal takip esnasında bu araştırmayı yapacak olan özel dedektifin deneyimli ve güvenilir olması oldukça önemlidir. Tamamen elektronik ortamda yapılan bu işlemlerin kötü niyetli ya da güvenilir olmayan birisi tarafından yapılması karşısında oldukça kötü sonuçların ortaya çıkması söz konusu olabilmektedir. Bundan dolayı teknik ve sanal takip konusunda yeterince referansa sahip olmayan bir özel dedektifle çalışmamalısınız.

Teknik ve Sanal Takip İşlemleri

Teknik ve sanal takip , özel dedektiften araştırması istenen kişinin bulunduğu ortamı ve cep telefonlarını dinleyerek bilgi elde etmeye çalışmak ve aynı zamanda yakından takip ederek gerekli bilgileri ele geçirmekle ilgilidir. Dedektif bununla birlikte aynı zamanda sosyal medya hesabı gibi alanlarda kişiyle alakalı olarak bilgiler elde ederek şahsın sosyal medya hesabında neler olduğunun tespit edilmesi söz konusudur. Bu işlemler sırasında çok kişisel bilgilerin elde edileceği unutulmamalıdır.

Bundan dolayı bu bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmemesi için özel dedektifin oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Aksi takdirde birçok sorunla karşı karşıya kalınabilir.

Eş Takibi

Eşinden şüphelenen ya da yaptıklarını ispat etmeye çalışan kişilerin başvurdukları bir yöntemdir.
Hizmeti İncele
 


Teknik ve Sanal Takip Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


Teknik ve Sanal Takip

Teknik ve Sanal Takip

 

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır. Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/7f33cfc2527fd691c5b92cafbe8ab0db.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121