Star Dedektiflik Bürosu

Hizmet Yoğunluğu

Yoğun bir çalışma temposu ile Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde geniş bir kadrosu bulunan Star Dedektiflik Bürosu olarak geçtiğimiz yıl yapılan hizmetlerin yoğunluk programı.

Eş Takibi

Boşanma Davası (Delil-İspat)

Dolandırıcılık

İcra Araştırması

Teknik & Sanal Takip

Özel Dedektif | Dedektif Ücretleri | Dedektif Osman Çelik
Özel Dedektif | Dedektif Ücretleri | Dedektif Osman Çelik
Özel Dedektif | Dedektif Ücretleri | Dedektif Osman Çelik

Star Dedektiflik

Basında Biz!

2006 yılında faaliyete başlayan Star Dedektiflik Bürosu, Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde faaliyetlerini profesyonel olarak yürütmektedir.

Habertürk Burası Haftasonu
Habertürk Burası Haftasonu

Yılın dedektifi ödülü Osman Çelik’in!
Yılın dedektifi ödülü Osman Çelik’in!

Özge Ulusoy ile Hayat Güzeldir
Özge Ulusoy ile Hayat Güzeldir

Özlem Denizmen’le Kadınca
Özlem Denizmen’le Kadınca

Star Tv Ana Haber Osman Çelik
Star Tv Ana Haber Osman Çelik

Posta Gazetesi Dedektiflik Röportajı
Posta Gazetesi Dedektiflik Röportajı

İŞ’TE Yaşam Osman Çelik Röportajı
İŞ’TE Yaşam Osman Çelik Röportajı

Goncagül Feyman ile İşin Ehli
Goncagül Feyman ile İşin Ehli

Sık Sorulan Sorular

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde İstanbul Ataşehir’de hizmet veremeye başlayan firmamız kısa sürede aldığı başarılı sonuçlar sayesinde bölgesinde büyük yankı uyandırmıştır.

Osman Çelik , yıllardır tüm Türkiye’ye Araştırma & Dedektiflik hizmeti veren Star Dedektiflik şirketinin kurucusu ve yöneticisidir. Osman Çelik önderliğinde sadece İstanbul'da değil, Türkiye'nin hemen her bölgesinde profesyonel dedektiflik hizmetleri sağlamaktadır.

Star Dedektiflik, Güvenilirliği ve Kalitesiyle Medyaya çok fazla çıkmış ve güvenilirliğini fazlasıyla kanıtlamış bir Özel Dedektif Firmasıdır. Star Dedektiflik Bürosu, deneyimli ve profesyonel özel dedektif kadrosuyla sizlere hizmet verebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir

Evet , Kullanım Sözleşmesi sayfasından sizler için hazırlanmış olan örnek sözleşmeye ulaşabilirsiniz. Kullanım sözleşmesini incelemek için TIKLAYINIZ.

İstanbul’da ofislerimiz bulunmaktadır İletişim sayfasından adreslerimizi öğrenebilirsiniz.

Star Dedektif Bürosu, kendi bünyesinde bulundurduğu farklı alanlarda uzmanlaşmış ve yaptığı araştırmalar sonucunda yeterince deneyim kazanmış olan özel dedektiflerle çalışmaktadır. Tüm ekibimizle önceliğimiz müşteri gizliliğidir. Hiçbir şart ve koşulda müşteri bilgileri 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/d5d0cd3d9c7e827e37a7e59d6488c660.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121