Şirket Araştırma

Şirket Araştırma

Şirket Araştırma, alanında uzman ve deneyimli bir özel dedektifle yapılarak, şirketin genel durumu ile birlikte gelecekte ki ön görülerine de sahip olmuş olacaksınız.

Şirket Araştırma

Günümüzde ekonomik çalkantılar her sektörde yaşanmaktadır. Bununla birlikte bazı kişiler gerçek olmayan ya da gerçek olsa dahi iflas etme aşamasında oldukları şirketlerini devretmek ya da ortak bulmak adına adımlar atmaktadır. Burada ki asıl amaç şirketin kurtarılması ya da ortağının da bu şirkette yer alarak para kazanması değildir. Öyle ki sadece maddi gelir elde etmek isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu yöntemlerden birisi haline gelmiş durumdadır.

Şirket Araştırma İşlemleri

Bu kapsamda özellikle ekonomik olarak atacağınız adımlarda dikkatli olmalı ve yaptığınız her işlemi oldukça iyi düşünmeniz gerekmektedir. Bu durum aynı zamanda şirket kurmak, şirket satın almak ya da bir şirkete ortak olmak konularında en üst seviyelerde olmalıdır. Bu kararı vermeden önce oldukça iyi araştırma yapmalı ve şirketin genel hatlarıyla birlikte aynı zamanda ekonomik performansının da iyice değerlendirilmiş olmasını sağlamalısınız. Bu sayede yatırımlarınız güvence altında olurken aynı zamanda dolandırılmama konusunda da emin olmuş olacaksınız.

Dedektif bu tür şirket araştırmalarını kendiniz yapabilirsiniz fakat oldukça zor, uzun ve gizlilik gerektirdiği için başarılı olma olasılığınız oldukça düşük olacaktır. Bunun yerine alanında uzman ve deneyimli bir özel dedektifle anlaşarak sizin adınıza bu araştırmayı yapmasını talep edebilirsiniz. Bu sayede isminiz geçmeden derin bir araştırma yapılmış olacak ve şirketin genel durumu ile birlikte gelecekte ki ön görülerine de sahip olmuş olacaksınız.

İcra Araştırması

Dedektiflik araştırmaları ile icra konusunda yapacaklarınızı daha sağlam bir zemin üzerinde yapabileceksiniz.
Hizmeti İncele
 


Şirket Araştırma Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


Şirket Araştırma

Şirket Araştırma

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır. Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/b846d7c69b02b0a0e6ad6ee2854163d9.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121