Çocuklarımızı korumak bizim en kutsal görevimizdir

17 Nisan 2019

Çocuklarımızı korumak için yapılması gereken denetim ve gözetim işlemlerini özel dedektif ile yaparak, profesyonel destek alabilirsiniz.

Zamanın hızlı bir şekilde gelişmesi ve insanların artık internet aracılığıyla birçok farklı olaylara bulaşabiliyor olması, sorunların daha da büyümesine neden olmaktadır. İnsan kalabalığı içerisinde bazen kişi kendi yanında ki arkadaşının dahi ne işler çevirdiğini bilmiyorken, bazı ebeveynler de çocuklarından bihaber olarak yaşantılarına devam edebiliyorlar.  Sorunun gizli kalması ve insanların yaptıkları şeyleri artık çok rahat bir şekilde gizleyebiliyor olmasından dolayı insanlar en yakını hakkında bile yeterli bilgiye sahip olamıyor. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de internet ortamının yayın bir şekilde kullanılması ve arkadaş ortamının oldukça karmaşık bir yapıya bürünmesidir.

Çocuklarımızı korumak bizim en kutsal görevimizdir

Önceleri bir çocuk sadece mahalle arkadaşlarıyla vakit geçiriyordu. Bilemediniz en fazla birkaç mahalle ileride ki kişilerle arkadaşlık kurma imkânına sahip olabiliyordu. Artık günümüzde bu durumdan söz etmek oldukça yersiz olacaktır çünkü internet sayesinde Türkiye’de kırsal bir bölgede yaşayan bir kişi Amerika’nın en lüks semtinde yaşayan birisiyle çok rahat bir şekilde arkadaşlık kurabiliyor. Üstelik bu arkadaşlık için belirli düzeyde dil bilmesine bile gerek kalmıyor. İnternet üzerinden sağlanan çeviri programları sayesinde iletişim problemi de ortadan kaldırılarak hızlı bir şekilde arkadaşlıklar kurulmuş oluyor.

Bu tür sorunların aşırı derecede fazla olması, insanın kendi çocuğu üzerinde ki bilgisini sorgulatmaya başlıyor. Acaba benim çocuğum kimlerle konuşuyor, kimlerle alışveriş yapıyor, herhangi bir yabancı madde kullanıyor mu ya da bu maddeleri kullanan birisiyle arkadaşlık yapıyor mu, bir sevgilisi var mı ya da kiminle ciddi anlamda bir ilişki yaşıyor gibi soruların hızlıca kafasının içinde döndüğünü söylemek yersiz olmayacaktır.

Dedektif !

İşte bu soruların cevap bulabilmesi için yapmanız gereken şey özel bir dedektiften yardım almanızdır. Sizin yapabileceğiniz araştırma sınırı belli olduğundan yeterli bilgiye erişim sağlayamayacaksınız. Bunun yerine işinin ehli bir dedektifle anlaşarak çocuğunuzun araştırılmasını ve kimlerle arkadaşlık yaptığından tutun da nerelere takıldığına varıncaya kadar her ayrıntıya sahip olabilirsiniz. Bu araştırma yapılırken tabi ki çocuğunuzun kişisel haklarını ihlal edecek durumların ortaya çıkmayacağından emin olmalısınız.

Sonuçta o da bir birey olarak kendi kararlarını kendisi alacaktır fakat özellikle arkadaş ortamının bilinmesi ve herhangi bir yabancı madde kullanımının olup olmadığını bilmek her ebeveynin kendisinde gördüğü bir hak olarak kabul edilmektedir. Ayrıca özel dedektiflerin yapacağı araştırmalarda sizin deşifre olmanız da söz konusu olmayacaktır. Bu durumda çocuğunuzla olan iletişiminizde herhangi bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Sonuçta hangi çocuk olursa olsun ebeveynleri tarafından gizlice araştırılmak hoşuna gitmeyecektir ve bu araştırmanın yapıldığını öğrenmesinin ardından aile olarak çok daha zor günlere adım atacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu tür sorunların ortaya çıkmaması adına, gerekli olan ve yapılması zaruri olarak gördüğünüz araştırmaları yapmalısınız. Bu araştırmaları özel bir dedektif yardımıyla yapmanız ise oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.

Özel dedektif kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman ve profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ilde de hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/9b69706f639ae7b822df00ef9a125d66.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121