Özel Dedektif

Özel Dedektif

Özel Dedektif, belli konularda araştırma yapmak ve araştırma sonucu elde edilen bilgi ve belgeleri ilgili kişi ve makamlarına ileten kişiler için kullanılan bir ünvandır. Star Özel Dedektiflik Bürosu olarak, çoğunlukla adres araştırma, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, boşanma davaları, velayet davaları, şirket araştırma, öğrenci araştırma, icra araştırması, teknik ve sanal takip hizmetleri, marka patent koruma hizmetleri kapsamında, araştırma, teknik ve sanal takip hizmetleri sunuyoruz.

Özel Dedektif

Yasal ve Hukuki araştırma ve takip işleriniz için, güvenilir, dürüst, kalite bir hizmet alabileceğiniz bir dedektif arıyorsanız, Star Özel Dedektiflik Bürosu olarak size hizmet sunabiliriz. İşin mahiyetine göre, tarafınıza dedektiflik hizmeti verilip verilemeyeceğine karar verilecektir.

Dedektiflerimiz, Özel Dedeklif Sözleşmesi kapsamında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Sözleşmede Özel Dedektif

Madde 3: Yasal Uyarı:

Araştırmacıya, Araştırmayı talep eden tarafça işin tüm bilgileri ve konu ile ilgili belgelerin verilmesi ile sözleşmenin imzalanması sonucunda işe başlanmış olacaktır.

Bu anlaşmaya göre;

a) Türk Ceza Kanunu ve Medeni Kanunu’na aykırı ve T.C. Yasalarınca uygun olmayan hiç bir iş talep edilemez
b) Özel yaşamı etkileyecek hiç bir iş talep edilemez.
c) Araştırmayı talep eden; Araştırmacı’ dan talep ettiği işin karşılığında elde edilecek bilgi ve belgelerin sadece bilgi amaçlı olduğunu bilir. Araştırmayı talep eden, kendisine verilen bilgi ve belgelerin dışında bir belge talep edemez.
d) Taraflar arasında yapılan anlaşma gizlilik gerektirdiğinden işin her aşamasında tarafların herhangi biri ikinci şahıslara veya basına bilgi vermesi durumunda iş sözleşmesi fesih edileceğinden anlaşmayı ihlal eden taraf yasal yaptırımları peşinen kabul eder.
e) Araştırmacı; sözleşme konusu hizmetin her aşamasında Araştırmayı talep eden tarafın talebi üzerine bilgi vermekle mükelleftir.

Dedektiflik hizmetlerinde kullandığımız, Sözleşme örneğini bu linke tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz. Özel Dedektif talepleriniz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Özel Dedektif

Özel Dedektif

Özel Dedektif Talep Formu


Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır .

İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır. Star Özel Dedektiflik şirketinin, İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır.

Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/713538a1f3bea35c14f00df9ee56c9f8.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121