Özel Dedektif Büroları

Özel Dedektif Büroları

Özel dedektiflik büroları, özel dedektifler tarafından profesyonel araştırma çalışmaları yapılması amaçlanarak kurulan yasak ofis & bürolardır.

Özel Dedektif Büroları

Günümüzde özel dedektiflik deyince akla artık birçok şey gelmektedir. Çünkü dünya üzerinde giderek yaygınlaşmakta olan ciddi bir meslektir. Dedektifler dizilerde veya filmlerde sanıldığı üzere yapılan ve işlenen suçlara karşı bir koşuşturma, bir aksiyon peşinde değildir . Öyle algılanmış ve kafalara yazılmış olsada daha çok delilleri toplamak, gerekli makamlara ve kişilere sunarak problemi çözmeye çalışmakla ilgilenmektedir. Dünya üzerinde, özellikle Amerika ve avrupa ülkelerinde dedektiflik büroları polisler ile aynı teşkilat içerisinde çalışmaktadır. Fakat Türkiye’de dedektiflik yasalarla henüz resmileştirilmediği için özel dedektif  adı altında sertifikalı dedektiflerle meslek dalı haline gelmiştir.

Özel Dedektif Büroları Nasıl Çalışır

Her vatandaşın adli mevkide, haksızlığını ispat etmek gibi bir hakkı bulunmaktadır. Özel Star Dedektiflik büromuz Türkiyenin her yerine hizmet vermekte olup fiyatlar ve sonuç getirme olarak oldukça başarılıdır. Tüm özel dedektiflik hizmetlerimiz sonuç odaklı ve iş garantili olarak neticelendirilmektedir. Sonuç süresi farklılık gösterir. Lakin sonuca ulaşmak için kararlı çalışmalarımız devam etmektedir .

İcra Araştırması

Dedektiflik araştırmaları ile icra konusunda yapacaklarınızı daha sağlam bir zemin üzerinde yapabileceksiniz.
Hizmeti İncele
 

 


Özel Dedektif Büroları Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


Özel Dedektif Büroları

Özel Dedektif Büroları

 

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/f1c138c2e989acfd17b20a53691967f0.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121