Dedektif hizmeti sayesinde aklınıza takılan konuların çözümlenmesi artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleşecek. Özellikle araştırmaya vakit ayırmıyorsanız ya da araştırmanın nasıl yapılacağıyla ilgili bilgi sahibi değilseniz o zaman uzman dedektiflerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Özel Dedektif hangi konuları araştırır?

Özel dedektiflik konusu oldukça hassas ve üzerinde dikkatli davranmanız gereken bir husustur. Araştırılacak konuyla ilgili olarak bu alanda daha önce defalarca araştırma yapmış bir dedektiften yararlanmak oldukça önemli ve bu kararı verebilmeniz oldukça kritiktir. Özel dedektif her konuyu araştırsa da uzman olduğu alanda daha net sonuçların elde edilmesi mümkün olacaktır. Bununla birlikte o konuyla alakalı olarak yasal sorumluluklarının farkında olacağından, herhangi bir suç unsurunun yaşanmasının da önüne geçilmiş olacaktır. Özel dedektif konuların araştırılması sırasında aynı zamanda birçok delilin elde edilmesini de sağlamış olacaktır.

Özel Dedektifin aldığı görüntüler mahkemede delil olarak kullanılır mı?

Özel dedektif araştırma yaptıkları esnada çok sayıda delilin toplanmasını sağlamaktadır. Önemli olan çok delil toplamaktan ziyade, toplanan bu delillerin mahkemede geçerli olup olmamasıdır. Bazı durumlarda elde edilen delillerin yasal olmayan yollarla elde edilmesinden dolayı mahkemede hiçbir işe yaramamaktadır. Bununla birlikte yine bu tür delillerin karşı tarafın özel hayatının ihlal edilmeden elde edilmesi çok önemlidir. Bu tür deliller hiçbir şekilde mahkemede kullanılamaz.