Marka ve Patent Koruma

Marka ve Patent Koruma

Marka ve Patent Koruma, elinizde bulundurduğunuz ürün ya da fikir gibi size ait unsurların size ait olduğunun tescil edilmesi, başkaları tarafından kullanılmasının önüne geçilmesini kapsar.

Marka ve Patent Koruma

İnsanların sahip oldukları ya da geliştirdikleri şeylere sahip olması oldukça önemlidir. Bu durum ayrıca günümüzde ki teknolojik gelişmeyle karşılaştırıldığında ne kadar gerekli olduğu bir kez daha anlaşılacaktır. Öyle ki insanların kişisel araştırmaları ya da ortaya çıkardıkları ürünlerin başkaları tarafından sahiplenmesi ve sanki onlarınmış gibi kullanması söz konusu olabilmektedir. Bu duruma karşı ilk olarak sahip olduğunu bir şeyin ya da fikrin size ait olduğunu ispatlamanız gerekecektir. Bu ispatın sonrasında başvurunuz değerlendirilecek ve size ait olduğu tescil edilecektir.

Marka ve Patent Koruma İşlemleri

Elinizde bulundurduğunuz ürün ya da fikir gibi size ait unsurların size ait olduğunuz tescil ettirmediğiniz durumlarda başkaları tarafından çalınması söz konusu olacaktır. Bu noktada bu unsurların marka patent koruması kapsamına alınarak size ait olduğunu ve sizin izniniz olmadan kimse tarafından kullanılamayacağını garanti altına almış olacaksınız.

Dedektif elinizde marka patent koruması olmayan bir ürün ya da fikrinizin başkası tarafından kullanılmasının önüne geçemeyeceğiniz gibi onların bu unsurların sanki kendilerine aitmiş gibi başvuru yaparak markan patent koruması yaptırması da söz konusu olabilir. Bu durumda size ait olan bir şeyi kullanamaz hale bile gelmeniz söz konusu olacaktır.

Bundan dolayıdır ki sahip olduğunuz en küçük fikirleri dahi marka patent koruması kapsamına almanız oldukça önem arz etmektedir. Bunun için elinizde bulunan herhangi bir şeyin ya da fikrin başkası tarafından kullanılmadan önce güvence altına alınması gerekmektedir.

 

Teknik & Sanal Takip

Kişinin bulunduğu ortamı ve cep telefonlarını dinleyerek bilgi elde etmeye çalışmak ve bilgileri ele geçirmekle ilgilidir. 
Hizmeti İncele

 


Marka ve Patent Koruma Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


 

Marka ve Patent Koruma

Marka ve Patent Koruma

 

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır .

İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır. Star Özel Dedektiflik şirketinin, İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır.

Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/41ac48b768857b31681865a8d4c2dbc7.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121