Alanında uzman dedektiflerimizle ihtiyacınız olan tüm araştırmaları Kırklareli Dedektiflik olarak yapıyor ve sonuca en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Özellikle araştırılan konunun gizli tutulmasını ve isminizin araştırma konusuna dâhil edilmesini istemiyorsanız bize başvuru yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Deneyimli dedektiflerle yapılan çalışmalar sonucunda son derece kesin ve güvenilir bilgilerin elde edilmesini sağlayarak hem karşı tarafın itirazını hem de mahkemede haksız olarak görülmenizin önüne geçebilirsiniz.

 Özel Dedektif hangi konuları araştırır?

Herhangi bir konunun araştırılması için dedektife ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda özel dedektiften yararlanmanız mümkündür. Eşinizin sizi aldatıp aldatmadığı noktasında yardım alabileceğiniz gibi haciz takip işlemlerinize varıncaya kadar her alanda faydalanmanız mümkündür.

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

Özel dedektif kiralayanların en merak ettiği sorulardan birisi de budur. Ülkemizde özel dedektif yardımıyla bir konunun araştırılması, incelenmesi ve bu konuyla alakalı olarak çeşitli delillerin toplanması yasaldır. Bu delillerin toplanması esnasında oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle kişisel araştırmalarda karşı tarafın özel hayatının ihlal edilmesi söz konusu olduğu durumların yaşanması sonucunda elde edilen deliller geçersiz sayılabilir. Ayrıca yasal olmayan bir şekilde delil toplandığı içinde sorun yaşayabilir hatta suçlanabilirsiniz. Bundan dolayı dedektif seçimini yaparken oldukça dikkatli olmanızı öneririz. Dedektif seçimini yaparken muhakkak araştırma yapacağı konuyla ilgili yeterli deneyime sahip olması gerekmektedir.