Kayseri Dedektiflik olarak zor zamanlarınızda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız. Özellikle araştırılmasını istediğiniz hususlarda sizin yerinize gerekli incelemeleri yaparak tarafınıza ayrıntılı bir rapor sunulması için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Siz bir konuyla ilgili olarak yapılması gereken araştırmayı yeterli zaman olmadığından dolayı yapamıyorsanız ya da araştırmayı yaptığınız esnada deşifre olabileceğinizi düşünüyorsanız, sizin yerinize alanında uzman özel dedektiflerle gerekli araştırmaları sonuca bağlayabiliriz.

Özel dedektif nedir?

Ülkemizde özel dedektiflik kavramının yaygın olarak kullanılmadığını fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu alanında hızlı bir şekilde toplum içerisinde yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte her alanda özel dedektiflere ihtiyaç duyulmaktadır. Araştırılan konunun olayla hiçbir ilgisinin olmadığı biri tarafından yapılıyor olması deşifre olma imkânını da ortadan kaldırmış olmaktadır. Kısacası özel dedektif, sizin yerinize araştırılmasını istediğiniz konuları araştırarak gerekli olan tüm yazılı ve görsel delillerin raporlanmasını sağlayan kişiye verilen isimdir.

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

Özel dedektif yardımıyla herhangi bir konunun incelenmesini istemeniz yasaldır. Yasal kelimesinin altını çizmek istiyoruz çünkü bu kavram özellikle araştırma konularının temel dayanağıdır. Ne kadar haklı olursanız olun yasal olmayan bir şekilde yapılan inceleme ya da takip hem mahkemede geçersiz sayılacak hem de haklı iken haksız olmanıza neden olacaktır. Bundan dolayı anlaşma yapacağınız dedektif konusunda oldukça titiz davranmalı ve deneyimli bir dedektif bulmalısınız.