K.maraş Dedektif olarak yaşadığınız sorunların ortadan kaldırılması adına yanınızda yer alıyoruz. Özellikle ailevi konular başta olmak üzere tüm sorunlarınızın araştırılmasını ve gerekli görülen delillerin toplanmasını sağlıyoruz.

Eşinizin son dönemlerde farklı davranışlar içinde olduğunu görüyor ve tavırlarından şüpheleniyorsanız “Eş Takibi” ismi verilen sistemden yararlanarak gerçeği ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sayede eşinizin sizden gizlediği bir durumun olup olmadığıyla ilgili somut ilgilerin elde edilmesini sağlamış olacaksınız.

Eş takibi nedir?

Eş takibi, eşinden şüphelenen kişi tarafından kiralanan özel dedektifin karşı tarafın belirlenen süre içerisinde adım adım takip ederek anormal bir durumun olup olmadığını ortaya çıkarma sürecine verilen isimdir. Bu süreç içerisinde özel dedektif gerekli gördüğü noktalarda fotoğraf çekimi yaparak bazı durumların delillendirilmesini de sağlayabilmektedir.

Eş takibi sonuç garantisi var mıdır?

Özel dedektif bu tür araştırmalar yaparken kesin sonuç garantisi vermesi ne yazık ki mümkün olamamaktadır. Çünkü karşı tarafın araştırma yapılan süre içerisinde herhangi bir tavır içerisinde olması garantili olmayabilir. Belki de araştırmanın sona ermesinin hemen ardından şüphe edilen konuyla ilgili olarak faaliyette bulunabilir. Bundan dolayı bu tür araştırmaların yapılması istendiğinde anlaşma süresinin oldukça uzun tutulması hatta kesin bir sonuç alıncaya kadar devam ettirilmesi oldukça önemlidir. Bu konuyla ilgili olarak alanında uzman dedektiften karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunmanız oldukça faydalı olacaktır diyebiliriz.