İcra Araştırma

icra araştırma

İcra araştırma, toplumun karşı karşıya kaldığı en büyük problemlerden birisidir. Özellikle alacaklı olan kişinin ne parasını ne de verdiği malı ya da hizmeti geri alamadığı durumlarda ortaya çıkan bu konu, borçlu kişinin bilgileri saklamasından dolayı bazı sorunlarla karşı karşıya bırakabilmektedir. Bunun üstesinden gelebilmek ve borçlu kişiden alacaklarını tahsil edebilmek için özel dedektiften yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İcra Araştırma

Özel dedektifler yaptıkları araştırmalar neticesinde icra takibi için yapmanız gerekenleri bir kez daha sizin adınıza yapacaktır. Bu sayede icra araştırma konusunda yapacaklarınızı daha sağlam bir zemin üzerinden yapmış olacaksınız.

İcra Araştırma Sırasında Neler Yapılmaktadır?

Özel dedektif, icra araştırması yaparken ilk olarak araştırmaya konu olan kişinin mal varlıklarını belirleyerek hangi alanlarda icra takibinin yapılması gerektiği ile ilgili olarak bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Bu kapsamda şahıs adına kayıtlı olan,

  • Ev
  • Arsa
  • Araç
  • Depo
  • İş yeri
  • Tarla

gibi bilgiler araştırılarak kesin neticeler elde edilecektir. Yapılan bu araştırma sonucunca icraya muhatap olacak kişinin gerekli olan bilgileri elde edilirken aynı zamanda sizin de yapmanız gereken uygulamalar ve atmanız gereken adımlarla ilgili olarak gerekli destek sağlanmaktadır. Dedektif bunun için elinizde olan bilgileri özel dedektifle paylaşmalı ve duyum olarak dahi olsa elde ettiğiniz tüm bilgileri anlatmalısınız. Bu işlemler yapılırken aynı zamanda mahkeme safhasına geçilmesi gerektiği durumlarda hukuki olarak da gerekli desteğin sağlanacağından emin olabilirsiniz.  

Marka & Patent Koruma

Ürün ya da fikir gibi size ait unsurların marka & patent işlemlerinin takipi hizmetleri için profesyonel destek
Hizmeti İncele

 


İcra Araştırma Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


İcra Araştırma

İcra Araştırma

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır . İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır. Star Özel Dedektiflik şirketinin, İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır.

Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır.

Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/6fdac7270d58730916cab811af257117.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121