İçel (Mersin) Dedektiflik olarak gizli kalmış tüm gerçeklerin gün yüzüne çıkmasına yardımcı oluyoruz. Birçok alanda olduğu gibi özellikle boşanma aşamasında ki çiftlerin birbirlerinden emin olmaları içinde çeşitli çalışmalarla onlara destek veriyoruz. Özellikle aldatıldığından şüphe eden kişi partnerini takip ettirerek gerekli bilgileri doğrudan elde edebilir.

Eş takibi süreci nasıl işler?

İlk olarak eşinizden şüphelenmeye başladığınızdan itibaren bunu ona asla hissettirmemelisiniz. Bununla birlikte alanında uzman özel bir dedektifle anlaşarak eşinizin takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu noktada eşinizin sizi aldatıp aldatmaması hususunda somut deliller elde edebileceğiniz gibi bu delillerin mahkemede delil olarak kullanılmasını sağlayarak boşanma aşamasında haksızlığa uğramaktan kendinizi koruya bilirsiniz.

Eş takibinde ki görüntüler, boşanma davası için delil sayılır mı?

Eş takibi sürecinde özel dedektifin elde ettiği görüntüler ve belgeler mahkeme aşamasında delil olarak kabul edilmektedir. Bu görüntülerin temin edilmesi ise son derece önemli bir konudur. Dedektifin bu görüntüleri elde ederken oldukça dikkatli davranmalı ve karşı tarafın özel hayatını ihlal etmemelidir. Bu durumun yaşanması söz konusu olduğu noktada elde edilen delillerin yasal olarak kullanılması söz konusu olamayacağı gibi aynı zamanda suç işlenmesi de söz konusu olacaktır. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamak için de özel dedektif ile anlaşma sağlamadan önce deneyimlerini sormalı ve daha önce yaptığı araştırmalar hakkında bilgi almalısınız.