Gaziantep Dedektif hizmeti sunarak birçok sorunun ortadan kaldırılması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle insanların kişisel olaylarda yaşadığı hassasiyeti göz önünde bulundurarak hareket ederek, yaşanabilecek sorunların önüne geçmeye çalışıyoruz. Boşanma davalarında olduğu kadar finansal araştırmalar konusunda da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Unutmayın ki araştırılmasını istediğiniz her konu ile ilgili olarak detaylı araştırmaları yaptırabilme olanağına sahipsiniz.

Özel dedektif ne demek?

“Özel dedektif” tabiri daha çok cinayet vakıalarında kullanılan bir terim olarak bilinmektedir. Aslında temeli oraya dayandırılıyor olsa da sadece cinayet olaylarında dedektif kullanılması söz konusu değildir. Gerek kişisel merakınız olan konuların araştırılmasında, gerek eşinizden şüphelendiğiniz durumlarda gerekse de iş alanında yapacağınız yatırımlarınız durumlarda özel dedektiflerden faydalanabilirsiniz.

Hangi alanda olursa olsun yapılacak olan bir araştırma söz konusu ise o zaman özel dedektifin devreye girmesi söz konusu olacaktır. Bazı durumlarda vakit ayıramadığınız için bazı durumlarda da araştıran kişinin siz olduğunun bilinmesini istemediğiniz için, başka birisi tarafından araştırma yapılmasını talep edebilirsiniz.

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

Yapılacak araştırmalarda özel dedektifin yardımını almak ülkemizde yasal olarak suç değildir. Tabi burada dedektifin yaptığı araştırmalar esnasında karşı tarafın kişisel haklarından herhangi birisini tehdit etmemiş olduğunu kabul edersek. Bundan dolayı dedektifle anlaşırken kişinin ne kadar deneyimli olduğunu bilmeniz sizin için oldukça önemli bir seçim olacaktır.