Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik öncesi araştırma, evlilik kararından önce kafanızda oluşabilecek her türlü sorunun cevabını bulabilecerğiniz profesyonel dedektiflik hizmetidir.

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik, kutsal bir müessese olduğu kadar ayrıca toplumu doğrudan ilgilendiren temel taşlardan birisidir. Özellikle günümüzde kurulan evliliklerin kısa bir süre sonra sona ermesi, aynı zamanda toplumun dinamiklerine de doğrudan etki etmektedir. Öyle ki kısa sürede boşanmaların arttığı ve aile mefhumunun bu şekilde derinden etkilendiğini ifade etmemiz mümkündür.

İnsanların daha sonradan boşanmak için evlenmedikleri bilinmekle birlikte ne yazık ki birçok evliliğin kaçınılmaz sonu olarak görülen bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür olumsuz olayların ortaya çıkmaması için en azından belirli tedbirler alarak önlem oluşturmuş olacaksınız.

Bunun için yapmanız gereken ilk şey, evlilik kararı alacağınız kişiyi oldukça iyi tanımanızdır. Hayatınızı birleştireceğiniz ve ömrünüzün kalanını onunla geçireceğiniz için onu oldukça yakından tanıdığınızdan ve sizden bir şeyler gizlemediğinden emin olmalısınız. Bunun içinde kendi araştırmalarınızı yaparken aynı zamanda özel dedektiflerden de yardım alabilirsiniz. Özel dedektif yardımıyla evlilik öncesi araştırma yaptırmanızın birçok avantajı olmaktadır.

Evlilik Öncesi Araştırma İşlemleri

Özellikle evlenme aşamasında olduğunuz kişinin aslında size yalan söylediğini anladığınızda farklı bir konuyla ondan ayrılabileceksiniz ve onun size karşı zararlı davranışlarından bu şekilde uzak durmuş olacaksınız. Yine araştırma sırasında dedektif herhangi olumsuz bir bulgunun olmaması durumunda da ilişkinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Yapılan araştırma başka birisi tarafından yapıldığından sizin yakalanma durumunuz olmayacaktır.

Ayrıca evlilik kararından önce kafanızda oluşabilecek her türlü sorunun da cevabını bu şekilde bulacaksınız.

Velayet Davaları

Gerekli araştırmalar ile mahkeme aşamasında değerlendirilebilecek bilgileri toplama hizmeti için talepte bulunulabilir.
Hizmeti İncele

 


Evlilik Öncesi Araştırma Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.

Evlilik Öncesi Araştırma

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır . İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin, İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır.

Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?