Eş takibi, ülkemizde son dönemlerde oldukça rağbet edilen bir uygulama olarak varlığını göstermeye başlamıştır. Özellikle eşinden şüphelenen ya da eşinin yaptıklarını ispat etmeye çalışan kişilerin sıklıkla başvurduğu bu yöntem sayesinde birçok dava sonuca ulaşmıştır. Bu kapsamda eşi ile ilgili araştırma yapmak isteyen kişiler “Eş Takibi” talebinde bulunarak, istedikleri bilgiyi elde edebilmektedir.

Eş takibi nedir?

Eş takibi, genel olarak değerlendirilecek olursa belirlenen bir kişinin takip edilmesine dayanan yöntem olarak açıklanabilir. Dedektif burada ki asıl amaç, takip edilecek olan kişinin günlük rutinlerinin belirlenmesinin ardından yaptığı her hareketin bir şekilde kayıt altına alınması ve takibi talep eden kişiye ulaştırılmasıdır. Bu sayede eşinin gün içinde neler yaptığını bilecek ve alınan kararlarda ne kadar doğru karar verdiğini de tespit edecektir.

Eş takibi süreci nasıl işler?

Eş Takibi” sürecini başlatmak için ilk olarak özel dedektif ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Bu işlemin sonrasında eşiniz ile ilgili olarak genel bilgileri vermeli ve eşinizin günlük rutini ile ilgili olarak ayrıntıları paylaşmalısınız. Bunun ardından özel dedektif tarafından takip süreci başlayacaktır. Özellikle bu takip esnasında eşinizin neler yaptığıyla ilgili olarak detaylı bilgi elde edebilecekken aynı zamanda rutin dışında yaptığı tüm aktivitelerden de bilgisine sahip olacaksınız. Bu sayede eşinizden şüpheleniyorsanız bunun için net bir kanıt elinize geçmiş olacak ve alacağınız kararlarla ilgili daha kararlı olmanıza yardımcı olacaktır.