Eş Takibi

eş takibi

Eş takibi, ülkemizde son dönemlerde oldukça rağbet edilen bir uygulama olarak varlığını göstermeye başlamıştır. Özellikle eşinden şüphelenen ya da eşinin yaptıklarını ispat etmeye çalışan kişilerin sıklıkla başvurduğu bu yöntem sayesinde birçok dava sonuca ulaşmıştır. Bu kapsamda eşi ile ilgili araştırma yapmak isteyen kişiler “Eş Takibi” talebinde bulunarak, istedikleri bilgiyi elde edebilmektedir.

Eş takibi nedir?

Eş takibi, genel olarak değerlendirilecek olursa belirlenen bir kişinin takip edilmesine dayanan yöntem olarak açıklanabilir. Dedektif burada ki asıl amaç, takip edilecek olan kişinin günlük rutinlerinin belirlenmesinin ardından yaptığı her hareketin bir şekilde kayıt altına alınması ve takibi talep eden kişiye ulaştırılmasıdır. Bu sayede eşinin gün içinde neler yaptığını bilecek ve alınan kararlarda ne kadar doğru karar verdiğini de tespit edecektir.

Eş takibi süreci nasıl işler?

Eş Takibi” sürecini başlatmak için ilk olarak özel dedektif ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Bu işlemin sonrasında eşiniz ile ilgili olarak genel bilgileri vermeli ve eşinizin günlük rutini ile ilgili olarak ayrıntıları paylaşmalısınız. Bunun ardından özel dedektif tarafından takip süreci başlayacaktır. Özellikle bu takip esnasında eşinizin neler yaptığıyla ilgili olarak detaylı bilgi elde edebilecekken aynı zamanda rutin dışında yaptığı tüm aktivitelerden de bilgisine sahip olacaksınız. Bu sayede eşinizden şüpheleniyorsanız bunun için net bir kanıt elinize geçmiş olacak ve alacağınız kararlarla ilgili daha kararlı olmanıza yardımcı olacaktır.

İcra Araştırması

Dedektiflik araştırmaları ile icra konusunda yapacaklarınızı daha sağlam bir zemin üzerinde yapabileceksiniz.
Hizmeti İncele

 


Eş Takibi Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.

Eş takibi

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?