Dolandırıcılık

Dolandırıcılık, günümüzde kolay para kazanmanın peşinde oldukları için insanları kandırarak maddi çıkar elde eden oldukça fazladır. Özellikle belirli vaatler ortaya koyarak insanları kandıran ve bu olaydan maddi çıkar elde ettikten sonra kayıplara karışan kişilere ulaşabilmek oldukça zordur.

Dolandırıcılık

Bu gibi durumlarda özel dedektifler sizin için araştırma yaparak dolandırıcının yerini tespit edebilmektedir. Özellikle belirli bir dönem içinde hızlı ve kesin bir araştırma sonucunda belirli ipuçları elde ederek araştırmasını derinleştiren özel dedektif, deneyimini ve yeteneğini de kullanarak olumlu sonuçlar elde etmektedir. Bu kapsamda yapılan araştırmayla birlikte dolandırıcının adresi tespit edilebilirken aynı zamanda uğradıkları zararın da telafi edilmesi söz konusu olabilmektedir.

Dolandırıcılık Araştırması

Dolandırıcılar kandırdıkları kişilerde sadece maddi çıkar elde etmemektedir. Bazı durumlarda özellikle karşısındaki kişilerin hisleri ve duygularıyla da oynadıkları için psikolojik olarak da sıkıntı yaşamalarına neden olabilmektedir. Bundan dolayı dolandırılmış birisi sadece kaybettiği maddiyatın değil aynı zamanda kandırılmış ve aldatılmış olmanın verdiği olumsuz etkiden de kurtulabilmek için onun bulunmasını istemektedir. Bu kapsamda özel dedektifle iletişime geçerek kendisini dolandıran kişinin nerede olduğunu bulmasını talep edebilir.

Bu aşamadan sonra özel dedektif, sizinle konuşarak dolandırılma durumunun detaylarını öğrenecek ve dolandırıcının adımlarını izleyerek nerelerde olabileceğini anlamaya çalışacaktır. Özel teknik ve yeteneklerle hızlı ve kısa bir araştırmanın sonrasında ise dolandırıcının nerede olduğu ve neler yaptığını ortaya çıkartacaktır.

Adres Tespiti

Adresi belli olmayan kişiyi araştırarak, mevcut adresini tespit etmek için yapılan çalışmaları kapsar. 
Hizmeti İncele

 

Dolandırıcılık Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


Dolandırıcılık

Dolandırıcılık

 

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır .

İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır .

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş , sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır . Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir .

Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır . Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır.

Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/fc5c6c3c7f8dc6167a90be1b083cc5b7.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121