Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
[totalpoll id="1868"]

Dedektif Osman Çelik ve yönetimindeki uzman kadrolarımızla, dolandırıcılık, adres tespiti, teknik takip ve kurumsal araştırmalarda profesyonel destek için arayın.

Dolandırıcılık Araştırmaları

Nitelikli dolandırıcılık ve dolandırıcılık şeklinde iki gruba ayrılan konuyla ilgili yalan beyan ile sağlanacak haksız çıkarların ortadan kaldırılması için dedektiflere başvurulur.  Alım satımda yapılan sahtecilik, ürün satışı gerçekleştirilince alımda bulunan kişiye rağmen işlenen dolandırıcılık suçu olarak nitelenebilir. Bu tür fillere maruz kalan kişiler sadece maddi kayıplara maruz kalmazlar. Aynı zamanda aldatılmış ve kandırılmış olarak manevi huzursuzluk yaşayabilirler.

Dedektiflik büromuz son yıllarda yaptığı profesyonel hizmetlerin sonucunda basında da adından söz ettirmeyi başarmıştır. StarTv – HaberTürk olmak olmak üzere bir çok haber ve reality programlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman dedektiflerimiz, işin detayını araştırarak, dolandırıcıları yakın takibe alarak çalışmalarına başlar. Özel tekniklerle hızlı bir şekilde dolandırıcıların yerini ve neler yaptıklarını tespit ederek, ortaya çıkartacaktır. Konusunda kendisini kanıtlamış özel dedektiflerimize dolandırıcılık ile ilgili sorunlarınızı çözmek için buradayız.

Yorum Yazınız

Hotline
+905335017446