Şahıs takibi ve araştırma

17 Nisan 2019

Şahıs takibi ve araştırma bazı hususlarda oldukça önemlidir. Özellikle günümüzde herhangi bir konuda yapılacak bir iş ile ilgili, çalışma arkadaşlarınız başta olmak üzere tüm işle alakalı insanların hangi özelliklere sahip olduğunu ve geçmişlerinde herhangi bir sorunun bulunup bulunmadığını bilmeniz gerekmektedir. 

Şahıs takibi ve araştırma

İş konusunda yapılacak yanlış bir hareket sonucunda karşılaşacağınız olumsuz durumların varlığını bilmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı işe başlamadan önce yanınızda çalıştırdığınız ya da beraber iş yapmaya karar verdiğiniz kişilerle ilgili olarak detaylı bilgileri elde etmiş olmanız gerekmektedir. Bu bilgilerin elinizde olmamasından dolayı ilerleyen günlerde çok daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olacaktır. Bu kötü durumların ortaya çıkmaması ve başladığınız işin yolunda gitmesi adına gerekli araştırmaların yapıldığı konusunda oldukça emin olmalısınız. 

Eş takibi ve araştırmasını kendiniz de yapabilirsiniz fakat unutmayın ki sizin yapabileceğiniz araştırmanız boyutu oldukça sınırlı olacak ve araştırma yaptığınız insanın sizden saklamak  istediği herhangi bir durum varsa yine gizli olarak kalacaktır. Bunun yerine işinin ehli ve daha önce defalarca kişi takibi ve araştırması konusunda çalışmalar yapmış olan bir özel dedektif kiralamak, sorunu ortadan kaldıracak adım olacaktır. Kiralanan özel dedektif sayesinde araştırılmasını istediğiniz kişinin geçmişiyle alakalı tüm bilgileri elde edebileceğiniz gibi, sizin ve işinizle olan ilgisinin asıl nedeninin ne olduğu hususunda da oldukça somut bilgiler elde edeceksiniz. Hiç tanımadığınız bir kişiyle iş yapmak ya da ortak yatırımlar yapmak ne kadar risk barındırıyorsa çok az tanıdığınız kişiler içinde bu durumun geçerli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yapılan araştırmalarda deşifre olma riskinizin de yüksek olduğunu göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Bundan dolayı gerekli çalışmaların yapılması ve araştırmalar sonucunda delillerin toplanarak durumun maddi olarak da kanıtlanması açısından özel dedektifin hizmetinden faydalanmanız çok önemlidir. Yapılan araştırmanın konusu ne olursa olsun özel dedektifin yapacağı profesyonel araştırma, tek başınıza yapacağınız araştırmadan daha verimli olacaktır.

Kişi takibi ve araştırma konusunda alacağınız en önemli kararlardan birisi olarak söz edebileceğimiz özel dedektifin aynı zamanda topladığı ipuçları sayesinde yapılacak işten vazgeçilmesi de söz konusu olabilir. Bununla birlikte herhangi bir olumsuz adımın atılmasına neden olabilecek durumların varlığından söz edilemese bile kişinin bazı davranışlarının iş ahlakına aykırı olmasından dolayı da o kişiden uzak durmanız gerekebilir. Belki de kişinin iş olarak herhangi bir olumsuz yönü olmayacaktır ama günlük hayatında ki bazı sorunlardan dolayı onunla birlikte görülmeniz doğru olmayabilir.

Bununla birlikte kişinin iş yapabileceğiniz kapasiteye sahip olup olmadığı hususunda da oldukça önemli veriler elde edebilirsiniz. Yapacağınız yatırımları bu enlemde değerlendirir ve sonucunda aldığınız kararlar sayesinde yapılacak işin daha sağlıklı adımlarla ilerlemesini sağlarsınız. Bu noktada özel dedektif sağladığı veriler oldukça önemli ve kritik kararların alınması için gereklidir.

Şahıs takibi ve araştırma

Şahıs takibi ve araştırma

 

Özel dedektif kiralamak yasal mıdır?

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/ecd0d8181484d3eec7ce9f15a59ebc44.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121