Miras Araştırması

17 Nisan 2019

Miras araştırması, diğer varislerin araştırılması, gerçek miras miktarının oranının belirlenmesi ve size düşen gerçek miras payını öğrenebilmek için yapılacak olan araştırmalar neticesinde sonuca ulaşabilinir

Miras, bir kişinin ölümü ya da gaipliği söz konusu olduğunda üzerinde bulunan mal varlığının yakınlarına kalması olayıdır. Özellikle zengin insanların ölümünün ardından miras sorunu ortaya çıktığı görülmektedir. Bu tür sorunların yaşandığı durumların çoğunda genellikle büyük tartışmalar olmakta ya da ölüme varan olaylar yaşanmaktadır. 

Günümüzün en büyük problemlerinden birisi olan varisler arasındaki miras tartışmaları, konu olarak oldukça karışık ve çözümü neredeyse imkânsız olarak görülen konular arasında yerini almıştır. Bu tartışmaların yaşanmasında mirasın büyüklüğü kadar, mirası almaya hak kazanan varislerin sayı bakımından fazla olması da oldukça etkilidir. Özellikle ölen kişinin bir kaç kuşak ilerleyen aile bağları bulunuyorsa işte o zaman işler içinden çıkılamaz bir hal alabilmektedir.

Bununla birlikte ölen herhangi birisinin kendisiyle aile bağı olduğuna inanan ve onun varisi olduğunu söyleyen kişilerin bu durumu ispatlaması oldukça güç olmaktadır. Bu tür olayların ortaya çıkmasıyla birlikte yaşanan olaylar silsilesi giderek karmaşık hale gelecek ve söz konusu olaya müdahil olan kişi sayısının fazla olmasından dolayı işler içinden çıkılamaz bir hale dönüşecektir.

Miras Araştırması

Bu tür tartışmaların yaşandığı miras olaylarında çözüm bulabilmek için sağlam ve akıllıca adımlar atmalısınız. Kavgaya girmeden hakkınızı savunabilmeli ya da hakkınız olan şeye talip olabilmelisiniz. Bu noktada kendi başınıza yapacağınız araştırmalar oldukça sınırlı olacağı için herhangi bir olguya ulaşabilmeniz oldukça zor olacaktır. Bundan dolayı profesyonel yardım talebinde bulunmanız atacağınız adımlardan ilki olmalıdır. Profesyonel yardım sayesinde ulaşamadığınız ya da ulaşmanızın imkânsız olduğu durumların ortaya çıkması bu şekilde mümkün olacaktır.

Özel dedektif bu konuda size oldukça yardımcı olabilir. Sağladıkları profesyonel hizmetlerle ortada bulunan tüm gizemlerin çözülmesine ve her durumun açıklığa kavuşmasına yardımcı olacaklardır. Özellikle miras konularında size düşen gerçek payın ne olduğuyla ilgili araştırma yapılmasını ya da miras düşmesi gerektiğini düşündüğünüz kişilerle herhangi bir bağınızın olup olmadığını bu sayede ortaya çıkartabilirsiniz.

Miras Araştırmada Dedektif ?

Kişi bu tür araştırmaları kendisi yapması durumunda oldukça az veri elde edebileceği için sorunun ortadan kalkması da mümkün olmayacaktır. Miras olayında ki diğer varislerin araştırılması, gerçek miras miktarının oranının belirlenmesi ve size düşen gerçek miras payını öğrenebilmek için yapılacak olan araştırmalar neticesinde sonuca ulaşabileceksiniz.

Özel dedektif sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ilk olarak sizin ölen kişiyle olan bağınızı ortaya çıkartacak ardından diğer varislerle ilgili genel bilgileri elde edecektir. Bu aşamanın ardından paylama şeklinde ayrıştırmaya gidilerek kime hangi oranda pay düşeceği belirlenerek şahsınız düşen miras oranını ortaya çıkartacaklardır. Aslına bakıldığında profesyonel hizmet almak arada herhangi bir husumetin de oluşmasının önüne geçecektir. Kendi başınıza yaptığınız araştırmalarda çok fazla itirazlarla karşılaşacağınız için bazı olayların yaşanmasına neden olabilirsiniz. Bu durumda da karşılıklı olarak çeşitli sorunların yaşanmasına ve kırgınlıkların oluşmasına neden olacaktır.

Miras araştırması

Miras araştırması

 

Özel dedektif kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/4a87f71fb807c91bca858df850f5a9d6.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121