Kayıp Çocuk İhbarlarında Dedektiflik

17 Nisan 2019

Kayıp çocuk ihbarlarında dedektiflik talepleri için ilk 24 saatin oldukça önemli olduğunu, anlaşma yaptığınız dedektiften özellikle ilk gün çok yoğun çalışma yapmasını talep ederek, aramanın hızlı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmalısınız.

Günümüzde yaşanan en büyük sorunlardan birisi de çocukların kaybolması ya da kaçırılmasıdır. Özellikle toplumsal hayatın hızlı bir şekilde gelişmesi ve insan kalabalıklarının her yerde haddinden fazla olmasından dolayı kayıp vakıaları oldukça fazla yaşanmaktadır. Bu kayıp olaylarının yaşanmasının en kötü durumlarından birisi de çocukların kayıp olmasıdır. Gerek bir başka kişi tarafından kaçırılma söz konusu olsun gerekse de çocuğun kendisinin kaybolması oldukça önemli bir sorun olarak karşımızda durmaktadır. Bu hususta atılacak adımların oldukça seri bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kayıp Çocuk İhbarlarında Dedektiflik

Kayıp çocuk olaylarında geçen her saniye, çocuğun hayatta kalma olasılığını da düşürecektir. Bundan dolayı en kısa sürede araştırmaların yapılması ve biran önce çocuğun en son görüldüğü yerden başlayarak adım adım takip ederek yerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu işlemler özellikle yasal prosedürlerden dolayı bazı aşamalardan geçmek zorundadır. Bu zorundalıktan dolayı da vakit kaybı yaşanması söz konusu olduğu için belki de ilk anlarda bulunabilecek bir çocuğun bulunması daha geç dönemlere kalmaktadır.

Zaman kazanmak ve kayıp olayının hızlı bir şekilde tamamlanması için özel dedektif tutarak konunun aydınlatılmasına yardımcı olabilirsiniz. Dedektiflerin yapacağı ilk çalışmaların ardından olumlu sonuçları anında alabileceğinizi unutmamalısınız. Bundan dolayı ne kadar hızlı bir dedektif hizmetinden yararlanırsanız kayıp olayının da çözümü o kadar hızlı olacaktır. Bununla birlikte yapılan araştırmalar sonucunda kayıp olayının herhangi bir istenmeyen sonuçla neticelenmesinin de önüne geçmiş olursunuz.

Kayıp Çocuk Olaylarında Dedektiflik ?

Özel dedektif yapılacak olan anlaşma koşullarını dikkatli bir şekilde incelemeli ve anlaşma yaptığınız durumları yazılı olarak karşılıklı imzalamalısınız. Ayrıca anlaşma yaptığınız dedektifin kayıp konusunda yeterli deneyime ve donanıma sahip olduğundan emin olmalısınız. Deneyimsiz bir dedektifle yapılacak anlaşma oldukça basit bir çalışmanın başlangıcına neden olacağı için bu noktada önemli bir karar vermeniz gerekecektir. Herhangi bir sorunun yaşanmaması için oldukça deneyimli bir dedektifle anlaşmanız son derece önemlidir.

Kayıp çocuk olayında en azından deneyimli bir dedektifle anlaşarak araştırmaya başlamanız, olayın çözümü hususunda en etkili adım olacaktır. Bu kararın hızlı alınmasının ardından yapılacak ilk çalışma, çocuğun en son görüldüğü noktadan başlanarak araştırılmanın adım adım devam ettirilmesi olacaktır. Dedektifin deneyimli olması, bu tür olayların çözüme kavuşması açısından da oldukça önemlidir.

Bu noktada resmi görevlilerin belki işgüzarlıklarından dolayı belki de yasal olarak gelmesi gereken emirleri beklemelerinden dolayı çok fazla vakit kaybı yaşanmaktadır. Kayıp olaylarında ki en önemli husus ise vakittir ve siz ne kadar erken araştırma yapmaya başlarsanız sonuca o kadar hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte kayıp çocuk olayında ilk 24 saatin oldukça önemli olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız ve anlaşma yaptığınız dedektiften özellikle ilk gün çok yoğun bir şekilde çalışma yapmasını talep ederek, aramanın hızlı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmalısınız.

Kayıp Çocuk İhbarlarında Dedektiflik

Kayıp Çocuk İhbarlarında Dedektiflik

 

Özel Dedektif ile Adres Tespiti Mümkün mü?

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/9e115382e6e0f1cb9db700960a1b43c0.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121