Evlilik Öncesi Araştırması

17 Nisan 2019

Evlilik öncesi araştırması sırasında sizin deşifre olma olasılığınız olmayacaktır. Bununla birlikte uzman bir göz tarafından yapılacak olan araştırma sizin yapacağınız araştırmadan çok daha verimli olacaktır.

Evlilik, insan hayatında en önemli aşamalardan birisidir. Bu noktada alınan kararların ömür boyunca insanlar üzerinde etkisinin olduğu ve yapılacak en ufak hatanın, ömür boyu sürecek bir pişmanlığın başlangıcı olacağı unutulmamalıdır. Çiftlerin normal devam eden hayatlarını birleştirme arzusu, insan doğasından gelen ve vazgeçilmesi imkânsız olan bir duygudur. Bu aşamada yapılacak şey, bu duygulardan kaçmak yerine adımlarınızı dikkatli ve ölçülü atmanız olacaktır.

Evlilik Öncesi Araştırması

Evli çiftlerin zaman içerisinde bazı sorunlarla karşılaşması normaldir fakat bu sorunların büyük ölçüde olması ya da evlilik öncesinde bazı önemli hususların gizlenmiş olması evliliğin sona ermesine neden olabilmektedir. Günümüzde bu durumun oldukça fazla olması ve boşanma oranlarının en yüksek seviyelere ulaşması sonucunda birçok evlilik sona ermektedir. 

Bu işin çözümü ise daha evlenmeden önce karşı tarafla ilgili geniş bilgilere sahip olmanızdır. Özellikle yeni tanıştığınız ve hızlı bir şekilde evlilik kararı aldığınız kişiyle ilgili olarak araştırma yaptırmanız oldukça yerinde bir karar olacaktır. Unutmayın ki yeni tanıştığınız birisinin sizden sakladığı ya da saklamak istediği şeyler olacaktır. Gizlenen bu sırların evlilik sonrasında ortaya çıkması ise evliliğin bitimine yol açan bir kapıdan ibaret olacaktır. İlk olarak şunu belirtmeliyiz ki evlilik kararı almadan önce karşınızda ki insanın tüm hayat hikâyesine hâkim olmalısınız. Partnerinizin sizden sakladığı ve kendisine göre basit bir olayın, ilerleyen dönemlerde ortaya çıkması oldukça büyük sorunların da gün yüzüne çıkmasını sağlayacaktır.

Evlilik Öncesi Araştırması İşlemleri

Yeni tanıştığınız birisini araştırmaya kalkmanız durumunda deşifre olmanız an meselesi olacaktır. Bu durumda ortada herhangi bir olumsuz olay olmasa bile partneriniz, onu araştırdığınızı öğrendiği için ilişkiye son verme kararı alabilecektir. Bu durumun ortaya çıkmaması için gerekli olan araştırmanın yapılmasını özel dedektif aracılığıyla yapabilirsiniz. Özel dedektifin yaptığı araştırma sırasında sizin deşifre olma olasılığınız olmayacaktır. Bununla birlikte uzman bir göz tarafından yapılacak olan araştırma sizin yapacağınız araştırmadan çok daha verimli olacaktır.

Yeni tanışmış olsanız da hızlı bir şekilde evlilik kararı aldığınız kişi, daha önceden evlilik yaşadı mı, yaşadıysa neden ayrıldı? Kötü alışkanlıkları var mı? Estetik operasyon geçirdi mi? Nasıl biriyle evleneceksiniz? Gibi soruların cevabını vermek zorundadır. Bu durumda ona direk olarak bu soruları soramayacağınız ya da sorsanız da ne kadar samimi olduğuna güvenemeyeceğiniz için, bu soruların doğru bir şekilde cevaplandırılması gerekmektedir.

Evleneceğiniz insanla ilgili tüm ayrıntılar sahip olmanız ve bu ayrıntılara isminiz geçmeden araştırılarak ortaya çıkartılması oldukça önemlidir. İşte tüm bunlardan dolayı özel dedektifle anlaşma sağlamanız oldukça önemlidir. Dedektif sizin adınıza partnerinizi araştırırken siz, hiçbir şey olmuyor gibi normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Araştırma sonucunda olumsuz bir durumun olmamasıyla da onunla hayatınızı gönül rahatlığıyla birleştirebilirsiniz. Aksi durumda da herhangi ciddi bir durum ortaya çıkmadan partnerinizden ayrılabilirisiniz

Evlilik Öncesi Araştırması

Evlilik Öncesi Araştırması

 

Özel Dedektifin Çalışma Alanı

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman ve profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ilde de hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/b4209a0ad95a05680921c9f0f4e64e70.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121