Dedektiflik Hizmetlerinde Eş Takibi Nasıl Yapılır ?

6 Ocak 2019

Eş takibi dedektiflik hizmetinde en çok talep edilen hizmettir. Mutlu bir evlilik için eşlerin birbirleri arasındaki şüpheyi gidermesi çok önemli bir kavramdır. şüphe insanoğlunun psikolojisini etkileyen en önemli iş güdüsüdür. Özel Dedektif Kişide eşlerine karşı en ufak bir kuşku duyması da ferdin kendi kafasını karıştıracağı gibi çiftlerin içinde soğukluk meydan getirebilir. Eş takip edeni hizmeti ile çiftler bu kuşkuyu içlerinde atabilirler. Bu şeklinde durumlarda en başından önlem almak ileride çiftler arasında yok pahasına anlaşmazlıklar çıkmasının önüne geçer.

Eş Takibi

Sadece eş takip edeni hizmeti almadan önce birey evli bulunduğunu kanıtlayan evlilik cüzdanını dedektiflik hizmeti veren firmalar tarafınca hazırlanan yazılı sözleşmeye ek olarak kuşkularından dolayı eş takip edeni yaptırma gereği duyduğu benzer biçimde birkaç cümleden oluşan bir yazılı ifade hazırlaması gerekir. Firmamızın sunduğu eş takip edeni hizmetlerimizdeki hedef takip edilecek şahıs özel araştırmacılarımız tarafından araştırıldıktan sonra alanında eğitimli dedektif lerimizce takibe alınır.

Elde edilmiş tüm sonuçlar, bulunan fotoğraflar ve çekilen videolar dosya halinde ekip şefi tarafından müşteriye takdim edilir. Dedektif lik büromuz tarafınca toplana tüm deliller mahkeme de kullanılabilecek seviyede hukuk geçerliliği olan ve yasal yollarla elde edilen bilgilerden oluşmaktadır.

 


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/02541cd3a0dffa6a8b8c36145934de0f.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121