Özel Dedektif Neden Kiralanır ?

17 Nisan 2019

Özel Dedektif Neden Kiralanır? sorusu günümüzde çok sık karşılaşılan bir sorudur. Özellikle yapılacak araştırmalarda yasal sınırlar içerisinde kalmak şartıyla istenilen konuyla alakalı araştırma yapabilir ya da bir başkasına yaptırabilirsiniz.

Özel Dedektif Neden Kiralanır ?

Özel dedektif kiralamak ülkemiz sınırları içerisinde yasal bir durumdur.  Bu konu içerisinde “yasal sınır” kelimesi oldukça dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Çünkü bu aşamada yapacağınız herhangi bir ihlal sonucunda elde ettiğiniz delilleri kullanamamak bir kenara suçlu olarak yargılanma durumuna kadar ileri giden tutumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede ki yasal sınırları çok iyi bilmiyorsanız muhakkak bir profesyonelden yardım talep etmelisiniz. Bu sayede yapılan araştırmaların hem suç olmamasını sağlayacak hem de elde edilen verilerin mahkeme aşamasında kullanılmasına olanak sağlamış olacaksınız.

Sorunların ortadan kaldırılması adına sizlere özel dedektiflik hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Özellikle araştırılmasını arzuladığınız konuların araştırılmasını sağlayarak merak ettiğiniz tüm konuların gün yüzüne çıkmasına olanak sağlıyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde çok sayıda insana aynı anda hizmet verebilecek bir mekanizmaya sahip olarak, uzman görüşleriyle sorunların biran önce ortadan kalkmasına katkı sağlayarak hizmet politikamızı gün geçtikçe daha yaygın bir hale dönüştürmeye gayret ediyoruz.

Araştırma konularında, konu ne olursa olsun kişisel mahremiyetin korunması hususunda oldukça dikkatli davranarak yasal sınırlar içinde çalışmalarımızı sonlandırıyoruz. Hem kişisel ihtiyaçlara hem de kurumsal anlamda ortaya çıkan problemlerin çözümüne karşı ortak akılla hareket edip, yasal sınırlar içerisinde gizli kalmış olan tüm sırları ortaya çıkartıyoruz.

Özel dedektif ne demek?

“Özel dedektif ” kelimesinin geçtiği hemen hemen her yerde ilk olarak akıllara “cinayet” gelmektedir. Aslında bakıldığında sinema filmlerinde ve polisiye dizilerde görmeye alıştığımız bu kavram, gerçekten de sadece cinayetleri konu aldığı için insanın algısında da bunu bırakmaktadır. Bununla birlikte özel dedektif, gizli kalan her durumu ve her olayı araştıran kişidir diyebiliriz. Yaptığı araştırmalar neticesinde kimse tarafından görülmeyen ya da ufak detayları gözden kaçırdıkları için ortaya çıkartılamayan ipuçlarını ortaya çıkartarak davanın çözülmesine katkı sağlayan profesyonel kişilerdir.

Özel dedektif hangi durumlarda kiralanır?

Özel dedektif hizmetinden faydalanabilmek için herhangi bir konu şartı bulunmamaktadır. İstediğiniz her konuda özel dedektif hizmetinden faydalanma imkânınız bulunmaktadır. İstenilen konuyla ilgili olarak özel dedektifler ile iletişime geçerek konunun ne olduğunu açıklayabilir ve bu noktada yardım alıp alamayacağınız ile ilgili açıklama talep edebilirsiniz.

Özel dedektifler aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuyla ilgili olarak araştırma yapabilme kabiliyetine sahiptir. Özellikle bazı alanlarla ilgili olarak uzmanlaşmış kişiler olsa da aslında her dedektif istediği her konu için araştırma yapabilme yeterliliğine sahiptir. Özel dedektifle araştırma konusunda anlaşma sağlayabilirseniz ister kayıp köpeğinizin bulunmasını sağlayabilir ister evleneceğiniz kişiyle ilgili evlilik öncesi araştırma yapılmasını isteyebilir isterseniz de kayıp bir yakınınızın bulunmasını sağlayabilirsiniz.


Özel Dedektif Neden Kiralanır

Özel Dedektif Neden Kiralanır

 

Türkiye’de Özel Dedektiflik

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/4c22c8026bb4bfce5382efbba2d10f1f.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121