Özel Dedektif Hangi Hizmete ne kadar Ücret talep eder?

17 Nisan 2019

Özel Dedektif Hangi Hizmete ne kadar Ücret talep eder?

Bu konuda açıkçası net bir fiyat söylemek ya da en azından bir fiyat aralığı oluşturmak oldukça zordur. Belirli bir fiyat olmadığı için belirli bir çalışma şeklinden de söz edemiyoruz. Özellikle dedektiflerin araştırma konusunu ne kadar sürdürecekleri ve kaç gün sonra sonuca ulaşacakları belirli olmadığı için herhangi bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Bununla birlikte aynı konuyla ilgili olarak her dedektifin kendisi için belirlediği özel bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Burada da özellikle dedektifin yetenekleri ve olayları çözme oranı etkili olmaktadır. Yapılacak olan bir iş ile ilgili birçok farklı dedektif birbirinden çok farklı fiyatlandırma yapabilmektedir.

Özel dedektifler talep edilen istekler karşısında çeşitli araştırmalar yaparak gizlenen sırları açığa çıkarmak adına deliller toplayan, kayıp ya da aranan herhangi birisini bulabilmek için takip yapan profesyonel kişilerdir. Temel olarak bilinen bu maddelerle birlikte aslında her konuyla alakalı araştırma ve iz sürme işini üstlenerek olayların açığa çıkmasına yardımcı olmaktadırlar.

Özel dedektifler yapılacak olan araştırmalarla ilgili genel bilgileri sizden edindikten sonra araştırmalarına hızlı bir şekilde başlayacaktır. Çoğu özel dedektifin yaptığı ilk iş elde bulunan verilerden yola çıkarak araştırma yapmak ve gözden kaçan delillerin ortaya çıkarılmasına yardımcı olmaktır. Unutmayın ki olaylara yeni bir bakış açısı kazandırmak, çözüm için başvurulabilecek en doğru karar olacaktır.

Özel Dedektif hangi konuları araştırır?

Özel dedektifler için belirli kriterlerde konular bulunmamaktadır. Özel dedektifler herhangi bir kişi ya da kuruma bağlı olarak çalışmadıkları için istedikleri konularla ilgili araştırma yapabilme şansına sahiptirler. Bundan dolayı konuyla alakalı olarak ayrıntıları paylaştığınız özel dedektif ikna edebilirseniz, onun konuyla alakalı araştırma yapmasını sağlayabilirsiniz. Burada ortaya çıkan durum, dedektifin araştırılacak konuya karşı ilgisinin olmasıdır. Eğer konuya ilgi duyan bir dedektife ulaşırsanız konunun araştırılması noktasında oldukça başarılı bir çalışmanın başlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Özel dedektif kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

Özel dedektif kiralamakla ilgili herhangi bir resmi şartname bulunmamaktadır. Bununla birlikte yine de dikkat edilmesi gereken bazı hususlara dikkat etmek gerektiğini söylememiz gerekiyor. Özellikle dedektifin belirli belgelere ve izinlere sahip olması gerekmektedir. Ayrıca bulunulan ülkenin yasalarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olması gereklidir. Özellikle araştırma yapacağı konularla ilgili yasaları çok iyi bilmek zorunda olduğu için gerekli donanıma sahip olarak her dönem kendisini bilgi anlamında yenilemelidir.

Özel dedektiflerin aynı zamanda yeterli düzeyde bulunmaları ve belirli oranda olay çözmüş olması oldukça önemlidir. Bir olay karşısında ilk defa araştırma yapacak olan bir dedektif, daha önce aynı konuyla ilgili defalarca araştırma yapan bir dedektife göre dezavantajlı bir şekilde konuya başlayacağı için olayı çözme oranı da daha düşük olacaktır.


Özel Dedektif Hangi Hizmete ne kadar Ücret talep eder

Özel Dedektif Hangi Hizmete ne kadar Ücret talep eder

 

Özel Dedektifin Çalışma Alanı

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

seventeen − eleven =

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?