Dedektif yardımıyla hırsızlık araştırması

17 Nisan 2019

Dedektif yardımıyla hırsızlık araştırması sonucunda özellikle olay yerinde birçok ipucunu elde edebilecektir. Polislerin gözünden kaçan en ufak ayrıntıları bile inceleyerek o kısımdan yeni delillerin elde edilmesini sağlayacaklardır

Toplum içerisinde yaşanan hırsızlık gibi olayların genellikle sonuçlanmaması, birçok probleminde ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Çalınan şeylerin bazen maddi değerlerinden dolayı bazen de manevi değerlerinden dolayı ortadan kaybolması ev sahibi için oldukça sıkıntılı bir sürecin başlamasına neden olmaktadır. Hırsızlık sonucunda resmi polislerin olay mahalline gelmesi ve olay yeri incelemesi yapmasının ardından genellikle somut bir yanıt alınmaz. Hukuki süreç devam etse de aslında çoğu zaman hırsız alacağını almış ve çoktan olay yerinden uzaklaşmıştır bile.

Dedektif yardımıyla hırsızlık araştırması

Resmi olarak görev yapan polislerin hırsızı yakalaması ve cezaevine atması da aslında bir çözüm olmamaktadır. Normal şartlarda maddi değeri fazla olmasa bile bazı insanlar için önemli olan bir şeyin ortadan kaybolması ve onu çalan kişinin yakalanmasına rağmen kaybın bulunamıyor olması oldukça sıkıntılı bir sürecin başlangıcına delalet etmektedir. Bu aşamada profesyonel yardım almanızın dışında yapabileceğiniz herhangi bir şey bulunmamaktadır. Bundan dolayı olayın yaşanmasının hemen ardından özel dedektif yardımıyla konunun araştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Özel dedektifler yaptıkları araştırmalar sonucunda özellikle olay yerinde birçok ipucunu elde edebilecektir. Polislerin gözünden kaçan en ufak ayrıntıları bile inceleyerek o kısımdan yeni delillerin elde edilmesini sağlayacaklardır. Özellikle bu alanda deneyimli olan ve çok fazla bu konuyla alakalı olarak araştırma yapmış olan bir dedektif , çoğu resmi polisin ilk bakışta fark edemeyecekleri birçok ayrıntıyı kısa bir sürede ortaya çıkartacaktır. El dedektifin yaptığı araştırmada sadece o olayla ilgilenmek durumunda olduğu için tüm dikkatini o olayla ilgili gelişmelere çevirecektir. Bu kapsamda yapılan tüm işlemlerin sonuca ulaşabilmek adına hızlı bir karar alabilme ve bu sayede suçu aydınlatmaya yardımcı olacaktır.

Hırsızlık araştırması

Dedektif seçimi sırasında oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Özellikle bu alanda çok sayıda dosyada çalışmış ve bu dosyaların büyük oranda çözüme kavuşturmuş olan bir dedektifle çalışmanız, herhangi bir dedektifle çalışmanız karşısında daha başarılı olacaktır. Bundan dolayı dedektifle anlaşma sağlamadan önce iyi bir şekilde araştırma yapmalı ve özel dedektiften referans istemelisiniz. Size sunduğu referansları dikkatli bir şekilde inceledikten sonra aldığı iş sayısından çok çözüme kavuşturduğu olaylara odaklanmanız gerekmektedir. İşte bu sayede doğru bir dedektifle anlaşma sağlayabileceksiniz.

Anlaşma sağlanmasının ardından gerekli bilgileri özel dedektif ile paylaşmanız gerekecektir. Bu bilgiler doğrultusunda özellikle çalınan ürünler arasından sadece bir tanesine mi önem veriyorsunuz yoksa tamamının mı bulunmasını istiyorsunuz, bu konuyla ilgili olarak da gerekli bilgileri ulaştırmanız gerekmektedir. Ayrıca araştırma konusunda diğer tüm bilgiler karşılıklı olarak açıklanmalı ve sözlü olan bu anlaşmanın yazılı olarak metne dökülerek bir sözleşme olarak imzalanması da oldukça önemlidir. Sözleşme imzalamaya yanaşmayan özel dedektiflerle asla çalışmaya başlamamalısınız. Ayrıca çalışma esnasında özel dedektifin sözleşme şartlarına uygun olarak çalışıp çalışmadığını da sık sık kontrol etmelisiniz.

Dedektif yardımıyla hırsızlık araştırması

Dedektif yardımıyla hırsızlık araştırması

 

Özel Dedektifin Çalışma Alanı

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman ve profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ilde de hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/a1fdb312f58b41cdf211b56e53869372.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121