Boşanma Davaları

Boşanma Davaları

Boşanma davaları delil – ispat durumu, özel dedektifin belirli kriterler altınnda elde ettiği verilerin mahkemelerde kullanılması söz konusu olabilmektedir.

Günümüzde birçok evlilik ne yazık ki boşanmayla sonuçlanmaktadır. Bu boşanmaların büyük çoğunluğu eşlerden birisinin sadakatsiz tutumu ya da eşinden gizli olarak yaptığı bazı faaliyetlerin ortaya çıkmasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu noktada eşinden şüphe eden kişinin bunu mahkeme aşamasında ispatlayabilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde her ne kadar kendisi emin olsa da somut bir delil olmadığından dolayı hakkını savunabilmesi imkansız olacaktır.

Boşanma Davaları

Bundan dolayı özellikle boşanma aşamasında ya da daha boşanma aşamasına gelmemiş olmasına rağmen elinde kanıtların olmasını isteyenlerin başvurduğu yöntemlerin başında yer almaktadır. Bu işlemlerin yapılabilmesi için bir özel dedektiften yardım almanız gerekecektir. Özellikle işini iyi bilen bir özel dedektifle çalışmanız oldukça önemlidir. Aksi takdirde yapılacak olan en ufak hata karşısında oldukça ciddi yaptırımlara uğramanız söz konusu olacaktır.

Özel Dedektifin aldığı görüntüler Boşanma Davaları için mahkemede delil olarak kullanılır mı?

Özel dedektiflerin yaptıkları araştırmaları mahkeme aşamasında delil olarak kullanabilme konusu oldukça önemlidir. Bu aşamada belirli kriterler altında elde edilen delillerin mahkemede kullanılması söz konusudur. Bunun için özellikle “kişisel hak ve özgürlükler” konusunda herhangi bir ihlalin söz konusu olmaması gerekmektedir. Özel dedektif , araştırma yaparken bu önemli ayrıntılardan herhangi bir ufak pürüzü görmemiş olması sonucunda dahi araştırmanın mahkeme aşamasında kullanılabilmesi mümkün olmayacaktır. Bundan dolayı bu tür araştırmalarda deneyim oldukça önemli bir aktör olarak ortaya çıkmaktadır.

Dolandırıcılık

Günümüzde sıkça kullanılan dolandırıcılık yönteminde, adres tespiti sayesinde uğranan zararın telafisi mümkün olabilmektedir. 
Hizmeti İncele

 

Boşanma Davası Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


Boşanma Davaları

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır .

İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik , dürüstlük , güven , kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır .

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş , sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır . Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır . Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir .

Star Özel Dedektiflik , sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır . Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır.

Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan , boşanma , velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/b8f01cde9117469ed91c77b3cd6df2cc.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121