Basında Biz

SHOW TV ÖZGE ULUSOY İLE HAYAT GÜZELDİR [ İzlemek İçin Tıklayınız ]


Gazeteye Çıkan Görüntülerimiz ..


STAR TV ANA HABER [ İzlemek İçin Tıklayınız ]


GONCAGÜL FEYMAN İle İşin Ehli [ İzlemek İçin Tıklayınız ]


HABERTÜRK Burası Haftasonu [ İzlemek İçin Tıklayınız ]


ÖZLEM DENİZMEN’le Kadınca [ İzlemek İçin Tıklayınız ]


POSTA Gazetesi Röportajımız [ İzlemek İçin Tıklayınız ]


İŞ’TE Yaşam Röportajımız [ İzlemek İçin Tıklayınız ]


CANLI MASA VATAN ŞAŞMAZ CİNAYETİ [ İzlemek İçin Tıklayınız ]

Vatan Şaşmaz cinayeti ile ilgili olduğu için Telif Hakkı sebebiyeti sonucu video paylaşılamaktadır ..

YOUTUBE KANALIMIZ İLE BİZLERİ DAHA YAKINDAN TANIYIN [ İzlemek İçin Tıklayınız ]

STAR DEDEKTİF

Star özel dedektiflik bürosu olarak sizlere hizmet vermeye devam ederken aynı zamanda çalışmalarımızın basın tarafından da yakından takip edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle ülkemizde özel dedektiflik kavramının tam anlamıyla anlaşılmadığı ve yeni yeni yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandığı günümüzde, birçok haber programı tarafından davet edilerek konuyla ilgili açıklamalarda bulunmaya devam ediyoruz.

İstanbul Ataşehir’de ilk olarak Özel Dedektif Osman Çelik tarafından faaliyete geçen Star dedektiflik araştırmalarına devam ederken aynı zamanda ülkemizin bu konularla ilgili olarak merak ettiği konulara da basın aracılığıyla cevap vermeye devam etmektedir. Özel Dedektif Osman Çelik, Star TV’de ekranlara gelen Özlem Denizmen’le Kadınca programına davet edilerek akıllarda takılan sorulara cevap vermiştir. Bununla birlikte Habertürk kanalında ekranlara gelen “Burası Haftasonu”, Show TV kanalında ekranlara gelen “Özge Ulusoy İle Hayat Güzeldir” ve Business Channel kanalında ekranlara gelen “Goncagül Feyman İle İşin Ehli” programlarına davet edilerek konuyla ilgili olarak bilgi talep edilmiştir.

Güncel televizyon programında verdiği bilgilerle insanlara yeni ufuklar açan ve özel dedektiflik konusunda birçok bilinmeyen ya da yanlış bilinen konulara değinerek bu konuda herkesin bilinçlenmesine yardımcı olan Özel Dedektif Osman Çelik, aynı zamanda yazılı basında da sık sık röportajlar vermiştir. Tirajı oldukça yüksek olan Sabah Gazetesi, Posta Gazetesi gibi gazeteler için özel röportaj veren Çelik, özel dedektiflik konusunda halkımızın bilinçlenmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Basında yer alan bazı haberlere ve programlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/9c8b977e737826468c45c9659babf081.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121