Bağcılar’da faaliyet gösteren özel dedektif sayesinde gizli kalmış tüm gerçekler ortaya çıkartılacaktır. Özellikle araştırılmasını istediğiniz ve herhangi birisiyle alakalı olarak bilgi toplanmasını arzu ettiğiniz durumlarda, özel dedektifler genel bir araştırma yaparak sorunları halletmeye ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını vermeye çalışacaktır. Bu işlemler için her özel dedektifin kendisi için belirlemiş olduğu bir yöntem bulunmakla birlikte aynı zamanda özel yeteneklerinin de bulunması gerekmektedir. Özellikle iletişimi iyi, algısı açık ve olayları yorumlama konusunda oldukça deneyimli olması aynı zamanda olayın da hızlı ve kesin bir sonuca bağlanması için gerekli olan kriterler olarak ifade edilebilir.

Bağcılar Dedektiflik ve Eş Takibi

Bağcılarda son dönemde en fazla talep edilen konulardan birisi de eş takibi ile ilgili olmaktadır. Özellikle bu konuyla ilgili oldukça çok talep olduğundan dolayı özel dedektiflerin bu konular üzerine yoğunlaştıklarını söyleyebiliriz. Bununla birlikte birçok farklı konuyla ilgili olarak da araştırmalarına devam eden özel dedektifler son dönemlerde gelen taleplere göre en fazla eş takibi hizmetinde bulunduklarını açıklamıştır.

Eş takibi süreci nasıl işler?

Eş takibi, çiftlerden birisinin şüphelenmesinin ardından almayı düşündüğü hizmetlerin başında gelmektedir. Bu şüphe aşamasında genellikle tarafların elinde kesin bir delil bulunmadığından herhangi bir işlemde bulunamamaktadır. Bundan dolayı eşinden şüphelenmeye başlayan kişi, eşini takip etmesi ve günlük olarak neler yaptığını öğrenmesi için özel dedektife başvurmaktadır.

Bu noktada özel dedektif gerekli bilgileri alarak takip edilmesi gereken kişinin gün içinde neler yaptığı ya da kimlerle görüştüğünü araştırmaya başlar. Bunun için genellikle kişiye fark ettirmeden gizli bir şekilde takip işlemi uygulanır ve takip edilen kişinin gün içinde ki tüm aktiviteleri ayrıntılı bir şekilde not edilir. Bununla birlikte ayrıca günlük faaliyetlerinde herhangi bir değişiklik olması ya da o gün görüşmemesi gereken birisiyle görüşmesi halinde ise notlar alınır. Not alma işlemi sırasında ayrıca eğer mümkünse görüntü alma işlemi de uygulanmaktadır. Bu durumda elde edilen tüm sesli ve görüntülü kanıtlar araştırmanın sonucunda özel dedektif tarafından rapor olarak hazırlanarak sunulmaktadır.