Haciz ve icra takibi için adres tespiti

17 Nisan 2019

Haciz ve icra takibi için adres tespiti için özel dedektif ile çalışarak, borçlu olan kişinin ikamet bilgilerini profesyonel destekle espit edilerek, yasal adımların atılmasını sağlayabilirsiniz

Çağımızda karşılaştığımız en büyük sorunlardan birisi de borç bataklığının gittikçe derinleşmesidir. İnsanların ihtiyaçlarının olup olmadığına bakmaksızın yaptıkları alışverişler artık neredeyse çılgınlık derecesine ulaşmıştır. İnsanlar daha sahip olmadıkları paraları bile kolaylıkla harcıyor ve nasıl olsa ileride bir şekilde öderim diyerek borçlarını ötelemekten başka bir şey yapamıyor. Bu tür sorunların yaşanmaması için en azından borç almayı kendisine huy edinmiş olan vatandaşların bilinçlendirilmesi ve para harcama alışkanlıklarının sağlanması gerekmektedir.

Haciz ve icra takibi

Günümüzde başta bankalar olmak üzere birçok sektörde borçla satım işlemleri gerçekleşmektedir. Bankalardan alınan yüksek limitli kredi kartlarıyla yapılan limitsiz harcamalardan sonra sıra ödemeye geldiğinde herhangi bir ödeme gücü olmadığı için borç ödenemiyor ve gittikçe daha fazla bataklığın içine batmaya başlıyor. Aynı zamanda birçok özel sektörde ki şirketler de bu tür borçlandırma yöntemiyle ellerinde bulunan malları tüketiciye ulaştırma gayreti içerisine giriyor. Bu noktada yine borçlar yükselmeye devam ediyor aynı zamanda borçlu insan sayısında da hızlı bir artış olduğu gözlemleniyor.

Ne yazık ki artık sıradan, kendi halinde işletmeleri olan insanlar bile borca ürün satmak durumunda kalmıştır. Karşılığında herhangi bir evrak almış ise bu evraklar karşılığında müşterilerine istediği malı gönül rahatlığı içerisinde vermeye çekinmiyor. Peki, müşterilerin verdikleri bu evraklar karşılıksız çıkarsa?

Haciz ve icra takibi için adres tespiti

İşte borç veren için asıl mesele burada başlamaktadır. Elinde bulunan evrakları işleme koyması ve borçlu kişinin şuanda yaşadığı adres bilgisine ulaşmaları gerekmektedir. Bununla birlikte yine borçlu şahıslar ile ilgili “haciz ve icra takibi için adres tespiti” konusunda çeşitli bilgilerin toplanması hususunda da adımlar atması gerekmektedir. Haciz ve icra takibi için adres tespiti konusunda kişinin kendi başına yapabileceği çok fazla bir şey olmadığını söyleyebiliriz. Bu aşamaya gelindiği takdirde yapılacak en akıllıca hareket işinin ehli ve konunun hâkimi olan özel bir dedektifle anlaşmak olacaktır.

Özel dedektif ile anlaşmadan önce muhakkak konuyla alakalı bilgileri söylemeli ve bu konuyla alakalı olarak yeterli deneyime sahip olup olmadığını araştırmalısınız. Bu konunun oldukça özel bir konu olduğunu unutmamalısınız. Bu hususta yapılabilecek en ufak hata karşısında borçlunuz karşısında hiçbir hak talebinde bulunamayabileceğiniz gibi karşı tarafın özel hayatına müdahalenin söz konusu olduğu durumlarda ise suçlu bile bulunabilirsiniz.

Bundan dolayı anlaşma sağlayacağınız özel dedektifin konuyla ilgili daha önce defalarca araştırma yapmış olması ve ele aldığı dosyaların en azından büyük çoğunluğunu başarıyla sonuca bağlamış olduğundan emin olmalısınız. Özel dedektif yaptıkları çalışmalar neticesinde borçlu olan kişinin ikamet bilgileri tespit edilerek haciz ve icra takibi için adres tespiti konusunda gerekli olan yasal adımların atılmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada deneyimli bir dedektifle çalışmanızın faydasını en kısa sürede, olumlu bir sonuç alarak görebileceksiniz. 

Haciz ve icra takibi için adres tespiti

Haciz ve icra takibi için adres tespiti

 

Türkiye’de özel dedektiflik yasal mı

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman ve profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ilde de hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/47dac21775fbeeb9bdef9b416141a083.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121