Adres Tespiti İçin Nelere Dikkat Etmeliyim?

17 Nisan 2019

Adres tespiti için dikkat etmeniz gerekenler arasında uzun süren araştırmaların yapılabilmesi imkansız olacağı için özel dedektiften yardım almak en doğru yöntemdir.

Hayatınızın bir döneminde karşılaştığınız ve bir nedenle aradığınız insana ulaşamıyor musunuz? O zaman sizin için tek çözüm yolu özel dedektif kiralamak olacaktır. İnsanlar aradıkları kişileri kısa süre içerisinde bulabileceklerini düşünmektedirler. Günümüzde teknolojinin çok ilerlemiş olması ve herkesin aradığını anında bulabilmesinden dolayı, aranan kişinin de anında bulunabileceği düşünülmektedir. Bunun gerçekten de çok zor olduğunu hele aranan kişinin bulunmak istememesi ya da arandığını bildiği için adresini gizli tutmasından dolayı bu işlem daha da imkânsız hale gelecektir.

Adres Tespiti İçin Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bu aşamada yapılabilecek en akıllıca hareket özel dedektif kiralayarak bulunması istenen adresin tespit edilmesine imkân sağlamak olacaktır. Unutmamalısınız ki normal işlerde çalışan ve gündelik işlerle uğraşmak zorunda olan kişiler belirli bir zaman dilimi içerisinde araştırma yapabileceklerdir. Uzun süren araştırmaların yapılabilmesi imkansız olacağı için özel dedektiften yardım istemek en doğru karar olacaktır.

Bu noktada özellikle bu konunun uzmanı ve araştırma konusunda deneyimli olan bir dedektif anlaşmanız oldukça önemlidir. Hemen hemen tüm dedektifler adres tespit için çalışma sağlamaktadırlar fakat bu işin ehli kişileri bulmanı sonuca hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca adres tespiti hususunda daha önce herhangi bir araştırma yapmamış olan bir dedektifle anlaşma sağlamanız durumunda, bazı planlanmayan sorunlar karşısında çıkmaza girilebilir ve durum tamamen karmaşık hale gelebilir.

Bu konu üzerinde defalarca araştırma yapmış olan bir dedektif, planlanmayan durumlarla karşı karşıya kaldığı zaman ne yapacağını daha iyi bilecek ve durumun daha da kötü boyutlara ulaşmasının önüne geçebilecektir. Bu noktada kişinin deneyimi ön planda tutulması ve profesyonel anlamda yardım alınarak en iyi sonuca en hızlı bir şekilde ulaşılmaya alışılması oldukça önemlidir.

Adres Tespiti Ne Kadar Sürüyor?

Herhangi birinin adresini tespit edebilmek gerçekten de uzun süre gerektiren bir durumdur. Özellikle dedektiflerin yaptığı araştırmaların konusu ne olursa olsun belirli bir zaman dilimi vermeleri mümkün olmamaktadır. Yapılan araştırmalar bazen sadece birkaç gün sürerken bazen ise aylarca sürebilecek duruma gelebilmektedir. Bundan dolayı dedektiflerin diğer tüm araştırma konularında olduğu gibi adres tespiti içinde herhangi bir zaman dilimi söylemeleri imkânsızdır.

Yapılacak araştırma sadece bir gün de sürebilir, aylarca da devam edebilir. Bundan yapılacak anlaşmada herhangi bir zaman dilimi içerisinde araştırma yapılmasını istemek, sonucun ortaya çıkmasını zorlaştırmaktadır. Dedektiflerle yapılacak olan söz konusu anlaşmalarda zaman periyodunun açık bir şekilde bırakılması ve sonuca direk varılıncaya kadar araştırmanın devam edileceği notu düşüldüğünde, sonucun kesin olarak ortaya çıkması da oldukça yüksek oranda olacaktır.

Özel dedektifler sizden aldığı bilgiler doğrultusunda araştırılması istenen kişinin en son görüldüğü ya da bilindiği adresten başlayarak araştırma yaparlar. Bu aşamanın ardından adım adım yaptığı hareketler takip edilerek, yaşadığı son adrese ulaşılacaktır.

Özel Dedektif ile Adres Tespiti Mümkün mü?

Dedektiflik kapsamında yapılan çoğu araştırma ülkemizde de yasal olarak çalışmalar yapan dedektiflerin elde ettiği deliller, mahkemelerde kullanılabilmektedir
Makaleye Git

 


Star Özel Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır. İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman ve profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır.

Star Özel Dedektiflik şirketinin , İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ilde de hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır. Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/27efff1ec733e5d27f40b10c59e5d758.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121