Adres Tespiti

Adres Tespiti

Adres Tespiti” kurumsal işletmeler tarafından talep edilse de birçok şahıs tarafından da talep edilebilmektedir.

Adres Tespiti

Özel dedektiflik gün geçtikçe talep gören ve toplumumuzda da hızlı bir şekilde yayılma gösteren alanlardan birisi olmuştur. Toplumumuzda özel dedektiflik konusuyla ilgili oluşan merak aynı zamanda başvuru sayısında da ciddi bir artışın oluşmasını sağlamıştır. Bu kapsamda birçok araştırma konusunun da özel dedektifler tarafından yapılmaya başlandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Özel dedektifler genellikle belirli bir konunun araştırılmasını sağlarken aynı zamanda bu araştırmanın da gizli kalmasını sağlamaktadır. Bu konuda size yardımcı olurken takip edilen kişinin bundan haberdar olmaması için azami dikkat edilmektedir. Ayrıca takip edildiğini bilmemesi karşı tarafın rahat davranmasına ve yaptığı işlemleri gizlememesine fırsat sunacaktır. Özel dedektif sadece belirli bir kişiyi takip ederek bilgi toplamakla yetinmez. Bununla birlikte adresi belli olmayan birisini araştırmak ve onun şuan kullandığı adresi tespit etmek için de çalışmalar yapar.

Özel Dedektif Adresi Tespit İşlemleri

Özel dedektif genellikle araştırmalarını yaparken belirli kriterler kullandıkları için deneyimleriyle birlikte istediğiniz bir kişinin ya da yerin adresini sizin için kolaylıkla öğrenebilecektir. “Adres Tespiti” genellikle kurumsal işletmeler tarafından talep edilse de birçok şahıs tarafından da talep edilebilmektedir. Bu aşama da en önemli olan nokta ise bu çalışmayı yapacak olan özel dedektifin ne kadar deneyimli olduğudur. Eğer araştırma konusunda yeterince deneyim sahibi olmayan bir özel dedektif ile çalışma kararı aldıysanız oldukça kötü sonuçların ortaya çıkmasına zemin hazırlamış olacaksınız.

Eş Takibi

Eşinden şüphelenen ya da yaptıklarını ispata çalışan kişilerin başvurduğu bir yöntemdir.
Hizmeti İncele

Adres Tespiti Talep Formu

Dedektiflik Talep Formu
İsminizi giriniz.
E-Posta Adresinizi giriniz.
İletişim GSM giriniz.
Kısaca talebinizi giriniz.


 

Adres tespiti

 

Star Dedektiflik Hakkında

Star Dedektiflik bürosu sektöre ilk olarak 2006 yılında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde adımını atmıştır .

İlk olarak müşteri değil dost edinmeyi amaçlıyoruz . Hedefimiz gizlilik, dürüstlük, güven, kaliteli hizmet ve kesin sonuçlarla ilerlemek ve istenilen bilgilere en kısa süreçte ulaşmaktır.

Star Özel Dedektiflik bürosu Özel Dedektif Osman Çelik tarafından ilk olarak İstanbul Ataşehirde hizmete girmiş, sektörde göstermiş olduğu başarılar sonrasında gelen yoğun taleplere hitap edebilmek için kadrosunu uzman bay ve bayan profesyonel elemanlarla genişleterek Türkiye geneli çalışmaya başlamıştır. Star Özel Dedektiflik şirketinin, İstanbul’da merkezi Ataşehir olmak üzere Çekmeköy ve Başakşehir ilçelerindede şubeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde Ankara – İzmir – Bursa – Antalya olmak üzere bir çok ildede hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Star Özel Dedektiflik, sektörde göstermiş olduğu başarıların ardında Özel Dedektif Osman Çelik önderliğinde basında da adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Başta StarTv – HaberTürk olmak üzere bir çok Tv kanalında dedektiflik hakkında profesyonel deneyimlerini paylaşmıştır.

Star Dedektiflik sizlere aynı zamanda Hukuk danışmanlığınızı yapan, boşanma, velayet davalarında uzman avukatlarımızdan faydalanma imkanı sağlamaktadır

Sohbeti Başlat
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/stardedektif/public_html/wp-content/litespeed/css/9920e2b83b11ebaac7f60096651c1b90.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:121 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/stardedek...', 121, Array) #1 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(121): md5_file('/home/stardedek...') #2 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(778): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sta...', 'css', true, Array) #3 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(307): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(240): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/stardedektif/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php in /home/stardedektif/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 121